Citrín s růženínem

Citrín vnáší klid do našeho každodenního života, plného zvratů a spěchu. Dodává nám pocit zdraví, svěžesti a bezpečí.  Citrín je vhodným minerálem, pokud potřebujete dodat odvahu pustit se s vervou do nových úkolů, které vyžadují pružné rozhodování a rychlé jednání. Je kamenem blahobytu.
Nazlátlá barva citrínu v nás probouzí kreativitu a projasňuje naši mysl. Podporuje využití intuice a tvůrčí vyjádření. Nedocenitelný vliv má citrín v oblasti pupeční čakry, kde nám pomáhá překonávat strach, nespokojenost a neklid.

Růženín je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit, přátelství a mírnost. Nesmělým milencům pomáhá projevit své utajované pocity. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují.  Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů. Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce.

zdroj: https://www.milujemekameny.cz

Svíčka je vyrobena ze 100% palmového vosku bez parfumace.

Nekouří.

Rozměry 250x75mm.

Doba hoření cca 90 hod

500,00 Kč