REFERENCE

                                                                                                  Konzultace

"S Irenou jsem řešila prokrastinaci a zejména odpor se pustit do jednoho konkrétního projektu, který jsem ale sama vymyslela a skutečně jsem ho chtěla realizovat. I když sama znám různé techniky, které by měly v takových případech fungovat, u mě fungovaly jen částečně nebo vůbec. Hledaly jsme společně původ tohoto odporu a zaměřily se na to, co bych dělala místo tohoto projektu. Díky tomu se nám podařilo najít hlubokou příčinu, která ovlivňovala i jiné oblasti mého života a brzdila mě. Irena mi pak pomohla najít i zcela konkrétní řešení, které mi pomůže ve víc oblastech a vnese mi víc radosti do života."

Petra Holubová - Průvodkyně na cestě k lepšímu životu


"Dnes jsem měla kaučing s Irenou Ryškovou, kterou Vám mohu jen doporučit. Irena je sympatická, citlivá a intuitivní. Dokáže skvěle naslouchat a klást ty správné otázky, kterými se doberete těch správných odpovědí. Její citlivý přístup způsobuje, že máte důvěru i odvahu se jí svěřit a tím rozkryjete další témata ve vás samých. Pokud jste se tedy rozhodli si nelhat a otevřeně a upřímně přistoupit k sobě a svému tématu, sezení s Irenou Vám mohu jen doporučit."

Petra Výtvarová Krausová - Herečka, lektorka, vidanté

VIP konzultace

"O tom, že je Irča osoba v jejíž blízkosti se cítím maximálně bezpečně jsem věděla dopředu. V minulosti mě totiž provázela 8hodinovým rituálem zavinování. Když se mi nedávno otevřelo jedno citlivé téma z minulého života, věděla jsem, že tomu nechci čelit sama, ale že se chci nechat provést. Využila jsem tedy Irčiny nabídky na dvouhodinovou terapii. Terapie proběhla po telefonu a po celou dobu jsem se cítila bezpečně, cítila jsem napojení a jasné vedení. Pod empatickým vedením pro mě bylo lehké své téma otevřít, prožít vše, co jsem potřebovala a pustit vše, co jsem už nepotřebovala. Terapie měla několik fází, které na sebe plynule navazovaly a já jsem se cítila velmi příjemně opečovaná. Dotkly jsem se i dalších témat a já jsem si z terapie odnesla i mnohá uvědomění o mé vlastní sebehodnotě. Irena totiž není jen terapeutka, je hlavně skvělá koučka a přesně ví, jakou otázku v pravou chvíli položit. Po terapii jsem cílila úlevu i spokojenost. Mé zranění bylo uzdraveno a já jsem cítila, jak se mé srdce opět otevírá. Irenu doporučuji všemi 10ti Moc děkuji Irčo a budu se těšit na naše další setkání."

Zdeňka Klímová - Life koučink, Spiritualita, Příběhy duše


Rituál Zavinování

"Ráda bych napsala mé prožitky dokud jsou čerstvé. Bylo to prostě něco nádherného. Představ si celodenní wellness a mnohahodinovou terapii maximálně zaměřenou jen a jen na Tebe. Asi takto nějak bych to charakterizovala.Ráno jsem vypravila muže a děti k babičče, mezi dveřmi se vystřídali s mojí průvodkyní Irenou Ryškovou, která za mnou přijela ze Znojma. Irena se převlíkla do krásných slovanských šatů zdobených červenou výšivkou a čepce aby si chránila vlasy od natahování energie. Jako první vykouřila dům palo santem a potom jsme vařili horký kakaový kořeněný nápoj.Zatopili jsme si v krbu a asi 4 hodiny jsme seděly na zemi a já se svěřovala, Irena velice vnímavě naslouchala a pomáhala mi hledat souvislosti. Opravdu mě hodně posunula a navedla na spojitosti, které by mě samotnou nenapadly. Na konci sdílení jsem byla schopná vyslovit sedm věcí, které chci uzavřít a sedm věcí, kterým se chci otevřít.Poté jsme daly vařit na míru vybrané byliny na koupel a vybírala jsem si aromaterapii. Irena dojela vybavená opravdu bohatě a oleje, které mi voněly jsem potom namíchala na následnou masáž.Masáž byla dlouhá a dokonalá, několikrát jsem během ní usnula, byla opravdu velmi profesionální a maximálně diskrétní, celou dobu jsem byla přikrytá pod ručníkama. Bylo opravdu skvělé nechat o sebe takto pečovat a nemuset vůbec, ale vůbec nic.Po masáži mi Irena připravila vanu se svařenými bylinami, v koupelně jsem měla zatemněná okna, svíčky a kolem vany rozložené mandaly, které odpovídaly jednotlivým vůním, které jsem si na aromaterapii vybrala a co charakterizují v lidských vlastnostech.Po koupeli jsem se převlékla do rituálních šatů královny a následovalo samotné zavinování a zavírání sedmi zámků, u každého jsem vyslovovala co zavírám. Po nějaké době v zavinutí, odhaduji že víc než půl hodiny to nebylo, možná tak 15-20min (čas je dobrovolný) jsem si naznačila, že stačí a Irena postupně odemkla sedm zámků, kterými jsem pustila sedm věcí do mého života.Potom jsme si ještě chvíli povídaly a Irena se pomalu balila na dlouhou cestu domů. Společně strávených 8 hodin nikdy nezapomenu a jsem moc vděčná, že jsem si mohla dovolit něco tak krásného a příjemného prožít. Kdybych mohla jet na víkend na wellness, tak by mi to rozhodně nedalo tolik, jako individuální péče maximálně vnímavé osoby, možnost sdílení a vhledu.Rituál jsem plánovala dlouho dopředu, ale neměla jsem vybranou průvodkyni. Nakonec mě po jedné diskuzi na fb Irena sama se svojí nabídkou oslovila a jsem moc ráda, že na rituál došlo a dopřála jsem si jej. Moc doporučuji každé ženě, ať už po porodu, nebo jako přechodový rituál. A samozřejmě moc a moc doporučuji Irenu Ryškovou, která je ochotná kamkoliv ze Znojma dojet. Moc děkuji Ireno.."

Zdeňka Klímová - Life koučink, Spiritualita, Příběhy duše
"Irena mi umožnila se spojit s mou vnitřní bohyní, kde proběhlo velmi silné sebeléčení, nastartovala proces lásky k mému tělu, otevřela téma osobních hranic, které se transformují doteď a navíc mám šaty, které mi přináší radost, nosila jsem je celé léto, teď, kdy už není venku tak horko, nosím na doma. Iri, jsi jedinečná v tom, že přijedeš za klientkou domů a poskytneš ji několikahodinovou péči, luxusní zážitek. Ještě jednou moc děkuji za opravdu V.I.P službu. Tak komplexní a časově velkorysou péči jsem si už dlouho nedopřála, děkuji."

Jolanta Balon - https://uklidpodlezivlu.cz/Rituální panenky a svíčky

"Od Ireny mám jak panenky, tak svíčky a jsem moc spokojená. Nesou krásnou energii, jsou kvalitní. Svíčky hoří opravdu dlouho a jsou moc krásné. Určitě doporučuji. "
Jana Rosa Matulová - Průvodkyně na cestě za vědomým ženstvím


"V pátek jsem vyzvedla balíček se svíčkami. Balení je precizní, všechny svíčky jsou v naprostém pořádku. Způsob označení každé svíčky je skvělý. Děkuji moc za nádheru, kterou s takovou láskou a pečlivostí tvoříte."

Lucie a Anna Hammerovi - spokojené zákaznice